PILÍŘE SPOLEČNOSTI

 

 

Clipboard02.gif

Základní kapitál a majetek společnosti
V průběhu let je průběžně navyšován movitý a nemovitý majetek i základní kapitál společnosti. V současnosti je ve vlastnictví PRAGUE REALITY již řada nemovitostí v České republice a základní kapitál firmy zapsaný v obchodním rejstříku činí 10.000.000,-Kč.

f_638b6bf6513277-fococlipping-standard.png

Členství v Asociaci realitních kanceláří ČR
PRAGUE REALITY je týmem profesionálů. Členství v profesním sdružení ARK ČR je zárukou kvality námi poskytovaných služeb, garancí vysoké odbornosti, serióznosti a pravidelného vzdělávání našich pracovníků.

hk001.gif

Členství v Hospodářské komoře ČR
V PRAGUE REALITY dbáme na vysokou etiku podnikání. Jsme ryze českou společností a jako takoví se snažíme aktivně utvářet české ekonomické prostředí a podílet se na vzrůstající úrovni českého hospodářství. Členstvím v prestižní HK ČR stojí naše kancelář po boku ekonomicky nejvýznamnějších subjektů českého státu.

 

f_638b69dd60db16-fococlipping-standard.png

Pojištění podnikatelských rizik a profesní odpovědnosti
Společnost od počátku dbá na spolehlivost a bezpečnost svého podnikání. Ochranou klientů a vyloučením rizika, které může přinést například výkon správy nemovitostí ale i ostatní činnosti realitní kanceláře, je pojištění podnikatelských rizik. PRAGUE REALITY je pojištěná na riziko výkonu správy nemovitostí u ČPP. PRAGUE REALITY má uzavřeno pojištění realitního zprostředkovatele dle §7 zákona č. 39/2020Sb u ČPP. Prokurista má uzavřeno pojištění odpovědnosti realitního zprostředkovatele u ČPP. Jednatel společnosti je dále pojištěn na profesní odpovědnost za škodu u Generali Česká pojišťovna.

 

img_znak_maly-2.gif

Registrovaná ochranná známka
PRAGUE REALITY je značkou, která symbolizuje kvalitní a nezaměnitelné služby. Grafické a textové symboly společnosti ve všech barevných variacích jsou ochrannou známkou a jako takové jsou registrovány u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky.

img_znak_velky-3.gif

Registrace Úřadem na ochranu osobních údajů
Kancelář PRAGUE REALITY má na zřeteli soukromí svých klientů a pečlivě jej chrání. Jako pojistku pro případ ztráty důležitých dokumentů úřady nebo samotnými klienty archivuje po několik let listiny a dokumenty vztahující se k jednotlivým obchodním případům. PRAGUE REALITY je zaregistrována u Úřadu na ochranu osobních údajů.

hypotecnibanka-5.gif

Certifikace Hypoteční banky, a.s.
Společnost PRAGUE REALITY poskytuje svým klientům nejširší škálu služeb souvisejících s nemovitostmi. V oblasti financování nákupu nemovitostí spolupracuje od svého vzniku s mnoha bankami a spořitelnami se záměrem nalézt pro své klienty vždy nejvýhodnější a nejefektivnější řešení „šité na míru“. Nejvýznamnějším partnerem kanceláře v oblasti financování je Hypoteční banka, a.s.