N00941 | Činžovní vilka, nyní 2x 3+1 +půda, možno předělat na 5x 2+kk, 3 garáže, Praha 10 - Štěrboholy G

U radiály, Praha-Štěrboholy, Praha
Rezervace

Prodej činžovní vily, která se nachází na rohu ulic U radiály a Nedokončená, na okraji vilové čtvrti Prahy 10 - Štěrboholy.
Dům v tuto chvíli obsahuje 2 samostatné byty o velikosti 3+1 a holou půdu a tři garáže. Má úžasný potenciál k přestavbě na vícero malometrážních bytů typu 2+kk (celkem by snadno vzniklo 5x 2+kk) nebo k přestavbě dle vlastních představ.

Dům byl postaven v roce 1932 a v roce 1977 přístavbou zvětšen a takto využíván dodnes. Je částečně podsklepen, má dvě nadzemní podlaží a volnou půdu. V současné době se v přízemí i v 1.patře nachází byt 3+1 o ploše 83m2, který je možno snadno předělat např. na dva zrcadlově totožné 2+kk na každém patře, ve sklepě je technická místnost s kotlem, dílna a úložný prostor, na půdě je podkrovní prostor vhodný k další vestavbě. K domu náleží garáž a na ní navazující dvojgaráž.

Dům je prodáván bez jakýchkoli právních vad a nájemních práv, bude prázdný, je určen ke kompletní rekonstrukci dle vlastních představ. Přízemí je již mnoho let neobýváno. 1.patro je udržováno, ale nevyhovuje dnešním nárokům na moderní bydlení. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektro, plyn). Vytápění zajišťuje plynový kotel Viadrus, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Součástí prodeje jsou pozemky o celkové výměře 380m2, z čehož 60m2 je zastavěná plocha garáží, cca 100m2 zastavěná plocha domu a cca 220m2 je zahrádka před domem, okolo a za domem.
Přímo u domu je zastávka MHD. 15 min chůze od domu je mateřská i základní škola. 20 min chůze od domu je obchodní centrum Europark Štěrboholy.

  • Plocha parcely:380 m2
  • Elektřina:Elektro - 230 V; Elektro - 380 V
  • Voda:Voda - dálkový vodovod
  • Plyn:Plynovod
  • Topení:Ústřední - plynové
  • Odpad:Kanalizace
  • Energetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná


Prodávající makléř

Penelope

Kateřina Zelingrová

Kontaktní formulář